O mnieJa? Osiemnastolatka (w niektórych kręgach znana jako Weronika Zimna), która chce rządzić światem. Nic szczególnego, zdaję sobie z tego sprawę.

Za mało konkretów? Jestem licealistką korzystającą z dobroci edukacji domowej. Moją największa pasją jest szeroko rozumiana kultura. W książkach zaczytuję się od wczesnego dzieciństwa, od kilku lat przepadam też za filmami oraz serialami. Pomiędzy jednym festiwalem a drugim zwykle można znaleźć mnie w bibliotece. Czasem przypałętam się też na jakiś koncert. Uwielbiam języki obce, chciałabym znać ich kilkanaście. W tej chwili próbuję ograniczyć się do nauki trzech naraz. :) Interesuję się wieloma rzeczami, nie lubię skupiać się na jednej jedynej dziedzinie. Fascynuje mnie edukacja alternatywna, ciekawi psychologia, a w wolnych chwilach uczę się programować.

Znajdziesz mnie na Goodreads i Instagramie.


A Zimno tutaj? To spontanicznie stworzony blog. Służy do ratowania moich kulturalnych doznań od zapomnienia. Patronat nad tym szczytnym celem objęła Buka. Recenzje bywają chłodne, bo jestem dość krytyczna. Pełno tu literatury różnego rodzaju, bo nie lubię ograniczać się gatunkowo. Przeplatam fikcję reportażami, autobiografie literaturą młodzieżową, literaturę piękną kryminałami. Wkrótce zaczną pojawiać się tu także filmy i seriale, a czasem i posty lajfstajlowe. To po prostu mój kawałek internetu.

Chłodno pozdrawiamy,
Buka i Weronika


PS Jestem autorką wszystkich opublikowanych tu tekstów, chyba że zaznaczono inaczej. Nie przywłaszczaj ich sobie bez mojej zgody.